Aangenaam, Werktech

Medewerkers vormen een belangrijke waarde binnen elke organisatie. Daarom is het van groot belang om hier zorgvuldig invulling aan te geven. De volgende vragen spelen hierbij een rol. Voor welke uitdagingen staat de onderneming? Hoe blijven de kosten onder controle, zonder flexibiliteit te verliezen? Met welke mensen en welke functies/ vacatures kan de onderneming vooruit geholpen worden?

Werktech denkt en werkt met u mee, reikt andere opties aan en brengt kandidaat en organisatie bijeen. Dat is ons bestaan, dat is onze toegevoegde waarde: het beste naar boven halen in mensen en organisaties. Samenwerken met Werktech zorgt voor ontwikkeling en rendement.

Wij hebben ons gespecialiseerd als full-service HR dienstverlener in de technische sector. Hier ligt ons netwerk, hier voegen wij direct waarde toe. Wij luisteren naar onze klanten, geven advies en bouwen persoonlijke relaties op. Wij bieden oplossingen en werken actief met u mee, ook op het gebied van bijvoorbeeld Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen en Social Return On Investments.

Wij denken graag met u mee!

Naamloos2 300x297 Over Werktech

Werktech wordt... Vonders!

Beste bezoekers,

Werktech wordt in 2018 Vonders. Onze wereld wordt steeds digitaler en virtueler. Bits en bytes zijn ‘key’. Maar daarmee leg je geen snelweg aan, bouw je geen spoor en renoveer je geen brug. Terwijl hier onverminderd behoefte aan is, net als aan mensen met de vereiste technische kennis. Wij blijven daarom investeren in ons netwerk. Met plezier ontwikkelen en leren om nog meer voor u van waarde te zijn. Het is tijd voor innovatie, tijd voor de volgende stap, tijd voor een nieuwe naam!

Verder blijven wij gewoon onszelf.

Logo Vonders Over Werktech

Het Werktech Team

DSC 23311 300x300 Over Werktech

Jeroen Marinussen

Partner

jeroen.marinussen@werktech.nl

Ricardo Over Werktech

Ricardo Sturrus

Partner

ricardo.sturrus@werktech.nl

wouter2 Over Werktech

Wouter Overhand

Partner

wouter.overhand@werktech.nl

peter1 Over Werktech

Peter Marinussen

Partner

peter.marinussen@werktech.nl

Foto Jay 292x300 Over Werktech

Jay Weber

Consultant

jay.weber@werktech.nl

Foto Steven Pouw voor website Over Werktech

Steven Pouw

Consultant

steven.pouw@werktech.nl

Foto Leon Woutersen voor website Over Werktech

Leon Woutersen

Consultant

leon.woutersen@werktech.nl

Foto Dennis voor op de website Over Werktech

Dennis Schoutens

Administratief medewerker

stage@werktech.nl

Foto Mitchell voor website1 Over Werktech

Mitchell Kroos

Stagiair

stage@werktech.nl

Foto Samatar Omer voor website Over Werktech

Samatar Omer

Stagiair

stage@werktech.nl